Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 194252707340 |
| Modelová řada: | iPhone 13 |
| Barva: | Bílá |
| 3D Touch displej: | Ne |
| Aktualizace OS: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ano |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Apple A15 Bionic |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| FaceTime kamera: | Ano |
| FM rádio: | Ne |
| Hmotnost (g): | 173 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 460 PPI |
| Kapacita baterie: | 3227 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Materiál konstrukce: | sklo / hliník |
| Max. dosažitelná snímková frekvence: | 240 sn./s |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1 GHz, 3 |
| Max. příkon bezdrátového nabíjení (W): | 15 W |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 20 W |
| Max. snímková frekvence při max. rozlišení: | 60 sn./s |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Maximální rozlišení videa: | 4K UHD (3840x2160) |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Nejrychlejší možné nabití na 50 %: | 30 minut |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Obsah balení: | USB kabel Lightning |
| Odladěnost a spolehlivost: | Výborná |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68 |
| Operační systém: | iOS |
| Optická stabilizace obrazu: | Ano |
| Optický/bezztrátový zoom: | 2 x |
| OTG/USB host: | Ne |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 1700 MHz, 2300 MHz, 2500 MHz, 850 MHz |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 12 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 12 MPx |
| Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu: | 12 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (H), 72 mm (Š), 147 mm (V) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Senzor přiblížení, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ne |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu: | f 1, 6 |
| Světelnost předního fotoparátu: | f 2, 2 |
| Světelnost ultraširokoúhlého objektivu: | f 2, 4 |
| Typ displeje: | OLED |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Typ SIM karty (2): | eSIM |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11ax |
| Základní barva: | Bílá |
| Značka: | Apple |
| Velikost displeje zařízení: | 6,1" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2532 x 1170 |
| MagSafe/Qi2 kompatibilní: | Ano |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, Lightning |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 1" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2532 x 1170 |
| MagSafe/Qi2 kompatibilní_indiv1: | Ano |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | Lightning |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



