Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 195949831966 |
| Materiál: | Fluoroelastomer |
| Barva: | Černá |
| Max. obvod řemínku: | 200 mm |
| Min. obvod řemínku: | 150 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost: | M/L |
| Velikost řemínku: | 38/40/41 mm |
| Základní barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



