Apple Watch 41/40/38mm mlžně fialový provlékací sportovní řemínek
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Apple Watch 41/40/38mm mlžně fialový provlékací sportovní řemínek
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 195950533095 |
| Materiál: | Nylon/polyester/elastan |
| Barva: | Mlžně fialová |
| Max. obvod řemínku: | 200 mm |
| Min. obvod řemínku: | 130 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost řemínku: | 38/40/41 mm |
| Základní barva: | Fialová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



