Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711387919149 |
| Barva: | Černá |
| Barevná škála: | 1, 07B 10bit |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort, HDMI 2.0 |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost (kg): | 6, 4 kg |
| Jas displeje: | 400 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 210 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Reproduktor: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 51 mm (H), 615 mm (Š), 367 mm (V) |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync, Adaptive Sync |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | Fast IPS |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| VESA DisplayHDR™: | 400 |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 21 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Otočný: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ připojení: | USB-C, 3,5 mm |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 21 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Otočný_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



