Detailní popis produktu
Materiál - polyester
Polyester je všestranný a odolný materiál, který nabízí širokou škálu možností pro různé styly. Jeho schopnost udržet tvar a barvy z něj činí populární volbu pro oblečení, tašky a doplňky. Polyester se skvěle hodí pro každodenní nošení díky své odolnosti vůči opotřebení a snadné údržbě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky do ruky |
|---|---|
| EAN: | 8432682270563 |
| Typ zapínání: | magnet, zip |
| Materiál: | polyester |
| Velikost kabelky / tašky: | M – vejde se formát A5 |
| gender: | woman |
| Barva: | žlutá |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



