Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 5397184821763 |
| Barva: | Stříbrná |
| Barevná škála: | sRGB(99 %) |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | RJ-45 (Ethernet), HDMI, DisplayPort, USB Hub |
| Hmotnost (kg): | 4, 36 kg |
| Jas displeje: | 300 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Odezva displeje: | 5 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 2x DP |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 3 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 2 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 611 mm (Š), 385 mm (V), 192 mm (H) |
| Rozteč bodů: | 0, 3114 mm |
| Statický kontrast (:1): | 1500:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ rychlonabíjení: | Power Delivery |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Maximální výkon Power Delivery: | 90 W |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Typ připojení: | USB-C, USB-A |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Maximální výkon Power Delivery_indiv1: | 90 W |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | USB-A |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



