Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Diversa Snake JC1L321L0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Diversa Snake JC1L321L0025
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.033 kg |
| EAN: | 4894626264320 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Tvar pouzdra: | Asymetrické |
| Barva pouzdra: | Žluté zlato |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Kůže |
| Barva řemínku: | Béžová |
| Šířka řemínku: | 12 mm |
| Vodotěsnost: | 10 m (1 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



