Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Viperized JC1L276M0045
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Hodinky Just Cavalli model Signature Snake Viperized JC1L276M0045
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| EAN: | 4894626233531 |
| Určení: | Pro ženy |
| Typ skla: | Minerální |
| Barva ciferníku: | Modrá |
| Tvar pouzdra: | Kulaté |
| Barva pouzdra: | Stříbrná, Šedá |
| Materiál pouzdra: | Ocel |
| Řemínek: | Ocel |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Šedá |
| Šířka řemínku: | 14 mm |
| Vodotěsnost: | 50 m (5 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



