Lenovo Idea Tab 11" 5G 8GB/256GB šedý + klávesnice (CZ/SK) + Tab Pen
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo Idea Tab 11" 5G 8GB/256GB šedý + klávesnice (CZ/SK) + Tab Pen
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 198157035898 |
| Modelová řada: | Lenovo Idea Tab |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek Dimensity 6300 |
| Hmotnost (g): | 480 g |
| Kapacita baterie: | 7040 mAh |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 4 GHz |
| Maximální jas displeje: | 500 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost |
| Operační systém: | Android |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Procesor: | MediaTek |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi + Cellular síť |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 8 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (V), 255 mm (Š), 166 mm (H) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Hallův senzor |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Typ displeje: | IPS |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| Verze Wi-Fi: | 5 |
| Základní barva: | Šedá |
| Značka: | Lenovo |
| Velikost displeje zařízení: | 11" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1600 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 11" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1600 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



