Lenovo Legion 9 18IAX10 (83EY002LCK) RTX 5080 černý - 3 roky záruky Premium Care
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo Legion 9 18IAX10 (83EY002LCK) RTX 5080 černý - 3 roky záruky Premium Care
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 199271699928 |
| Modelová řada: | Lenovo Legion 9 18IAX10 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 5, 4 GHz |
| Cache procesoru: | 36 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | RJ-45 (Ethernet), HDMI 2.1, Thunderbolt 5 |
| Frekvence paměti RAM: | 5200 MHz |
| Generace procesoru (Intel): | 14. Generace | Meteor Lake |
| Grafická karta: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Hmotnost (kg): | 5 kg, 3 |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 99, 9 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1000 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 7 GHz |
| Maximální grafický příkon (TGP): | 175 W |
| Maximální jas displeje: | 520 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 440 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 275HX |
| Obsah balení: | síťový adaptér |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Paměť grafické karty (MB): | 16384 MB |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| Počet Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB 3.1/3.2 Gen 2 Type-A: | 3 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 2 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Procesor: | Intel Core Ultra 9 |
| Rozlišení webkamery: | 2560 x 1920p |
| Rozměry (V x Š x H): | 28 mm (V), 403 mm (Š), 297 mm (H) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Technologie synchronizace: | NVIDIA G-SYNC |
| TPM 2.0: | Ano |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ grafické karty: | Dedikovaná |
| Typ grafické paměti: | GDDR7 |
| Typ paměti RAM: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Velikost RAM: | 32 GB |
| Velikost úložiště: | 1000 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| VESA DisplayHDR™: | 400 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 7 |
| Základní barva: | Černá |
| Copilot+: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 18" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2400 (UHD+ 4K) |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| MUX Switch: | Ano |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, USB-A, 3,5 mm |
| Copilot+_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 18" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3840 x 2400 (UHD+ 4K) |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| MUX Switch_indiv1: | Ano |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | USB-A |
| Typ připojení_indiv4: | 3 |
| Typ připojení_indiv5: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



