Lenovo Tab Plus 11.5' 8GB/128GB Luna Grey - ADP One po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Lenovo Tab Plus 11.5' 8GB/128GB Luna Grey - ADP One po registraci
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 197530283871 |
| Modelová řada: | Lenovo Tab Plus |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Glonass, Galileo |
| Čipová sada: | MediaTek Helio G99 |
| Hmotnost (g): | 650 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 204 PPI |
| Kapacita (mAh): | 8600 mAh |
| Kapacita baterie: | 8600 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Maximální jas displeje: | 400 nitů |
| Maximální výdrž baterie: | 12 h |
| Největší paměťová karta: | 1 000 GB |
| Operační systém: | Android |
| Paměťová karta: | microSD |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Procesor: | MediaTek |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 8 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 268 mm (Š), 174 mm (V) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Typ displeje: | LCD |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 14 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac |
| Základní barva: | Šedá |
| Značka: | Lenovo |
| Velikost displeje zařízení: | 11,5" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2000 x 1200 |
| Wi-Fi síť: | Ano |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 11 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2000 x 1200 |
| Wi-Fi síť_indiv1: | Ano |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



