Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 8806096090701 |
| Barva: | Černá |
| Barevná hloubka: | 8 bit |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort |
| Energetická třída: | E |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 3, 55 kg |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 180 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 5 ms |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Podporované barvy (mil.): | 16, 7 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 540 mm (Š), 196 mm (H), 414 mm (V) |
| Rozteč bodů: | 0, 2739 mm |
| Standardy HDR: | HDR10 |
| Statický kontrast (:1): | 3000:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | VA |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 16 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení: | 24" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 16 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 24" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



