LG UltraGear 24GS50F-B herní monitor 24"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 251969
LG
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 36 měsíců
EAN: 8806096090701
Barva: Černá
Barevná hloubka: 8 bit
Drátová připojení: HDMI, DisplayPort
Energetická třída: E
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 3, 55 kg
Jas displeje: 250 cd/m2
Maximální obnovovací frekvence displeje: 180 Hz
Montáž na zeď: Ano
Odezva displeje: 5 ms
Počet DisplayPortů: 1x DP
Počet HDMI: 2x
Podporované barvy (mil.): 16, 7
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Rozměr pro VESA držák: 100 x 100
Rozměry (V x Š x H): 540 mm (Š), 196 mm (H), 414 mm (V)
Rozteč bodů: 0, 2739 mm
Standardy HDR: HDR10
Statický kontrast (:1): 3000:1
Stav zboží: Nový
Technologie synchronizace: AMD FreeSync
Třída zařízení: Herní
Typ displeje: VA
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178°
Úhel vertikálního pohledu [°]: 178°
Výbava monitoru: Flicker reduction
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 16 W
Typ konstrukce displeje: Rovný
Velikost displeje zařízení: 24"
Rozlišení displeje zařízení: 1920 x 1080 (Full HD)
Typ připojení: 3,5 mm
Typická spotřeba (W)_indiv1: 16 W
Typ konstrukce displeje_indiv1: Rovný
Velikost displeje zařízení_indiv1: 24"
Rozlišení displeje zařízení_indiv1: 1920 x 1080 (Full HD)
Typ připojení_indiv1: 3
Typ připojení_indiv2: 5 mm