Nomad Rocky Point Band řemínek Apple Watch 49/45/44/42mm černý/tmavě zelený
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Nomad Rocky Point Band řemínek Apple Watch 49/45/44/42mm černý/tmavě zelený
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 856504014797 |
| Modelová řada: | Nomad Rocky Point |
| Materiál: | Fluoroelastomer |
| Barva: | Tmavě zelená |
| Max. obvod řemínku: | 225 mm |
| Min. obvod řemínku: | 125 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost řemínku: | 42/44/45/49 mm |
| Základní barva: | Zelená |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



