Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6921815630753 |
| Modelová řada: | OnePlus Pad Go 2 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Bezdrátové nabíjení Qi: | Ne |
| Čipová sada: | MediaTek Dimensity 7300 |
| Dotykový displej: | Ano |
| Hmotnost (g): | 595 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 284 PPI |
| Kapacita baterie: | 10050 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 5 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 33 W |
| Maximální jas displeje: | 900 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Největší paměťová karta: | 2 000 GB |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Poměr displeje k tělu zařízení: | 88, 52 % |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi síť |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 8 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 7 mm (H), 266 mm (V), 193 mm (Š) |
| Senzory: | Senzor okolního světla, Hallův senzor |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Typ displeje: | LCD |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | OxygenOS 16.0 |
| Verze Wi-Fi: | 5 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | OnePlus |
| Velikost displeje zařízení: | 12,1" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2800 x 1980 |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 12 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 1" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2800 x 1980 |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



