Samsung 4K Neo QLED smart TV QE55QN90F 55"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 266255
A4GE000P01 1000 1000
EAN: 8806095995427
Barva: Titanová
Funkce: Herní režim
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: F
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 6 kg, 20
Rozměr pro VESA držák: 200x200
Rozměry (V x Š x H): 768 mm (V), 1 227 mm (Š), 237 mm (H)
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Stříbrná
Typická spotřeba (W): 76 W
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Uhlopříčka v ": 55"
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 706 mm (V) x 1 227 mm (Š) x 27 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 76 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 165 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 55"
Chytré funkce_indiv6: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 706 mm (V) x 1 227 mm (Š) x 27 mm (H)