Samsung 4K Neo QLED smart TV QE75QN80F 75"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 266143
B64G000N01 1000 1000
EAN: 8806095995496
Barva: Titanová
Funkce: Herní režim
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: F
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 5 kg, 33
Rozměr pro VESA držák: 400x400
Rozměry (V x Š x H): 1 016 mm (V), 332 mm (H), 1 671 mm (Š)
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Stříbrná
Typická spotřeba (W): 124 W
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Uhlopříčka v ": 75"
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 958 mm (V) x 1 671 mm (Š) x 47 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 124 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 144 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 75"
Rok vydání televize_indiv1: 2025
Aplikace a služby_indiv1: Amazon Prime
Aplikace a služby_indiv2: Youtube
Aplikace a služby_indiv3: Netflix
Aplikace a služby_indiv4: OnePlay
Aplikace a služby_indiv5: Apple Music
Aplikace a služby_indiv6: Apple TV
Aplikace a služby_indiv7: Xbox Game Pass
Aplikace a služby_indiv8: Deezer
Aplikace a služby_indiv9: Disney+
Aplikace a služby_indiv10: HBO Max
Aplikace a služby_indiv11: Kuki
Aplikace a služby_indiv12: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv13: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv14: Magio
Aplikace a služby_indiv15: Prima+
Aplikace a služby_indiv16: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv17: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv18: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv19: Spotify
Chytré funkce_indiv1: HbbTV
Chytré funkce_indiv2: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv3: ECO mode
Chytré funkce_indiv4: Ovládání gesty
Chytré funkce_indiv5: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv6: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 958 mm (V) x 1 671 mm (Š) x 47 mm (H)