Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8806094341966 |
| Modelová řada: | Samsung Odyssey |
| Barva: | Černá |
| Barevná škála: | sRGB (99%) |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | 3, 5 mm, DisplayPort, HDMI 2.0 |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost (kg): | 3 kg, 5 |
| Jas displeje: | 400 cd/m2 |
| Materiál konstrukce: | plast, Kov |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 240 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Obsah balení: | HDMI kabel, Napájecí kabel |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Podporované barvy (mil.): | 16, 7 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 245 mm (H), 615 mm (Š), 571 mm (V) |
| Stand-by spotřeba: | 0, 5 W |
| Statický kontrast (:1): | 1000:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ne |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | IPS |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 21 W |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 21 W |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



