Samsung OLED smart TV QE48S90F 48"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 266027
H5BF000J01 1000 1000
Barva: Černá
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: G
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 2 kg, 13
Montáž na zeď: Ano
Operační systém: Tizen
Počet HDMI: 4x
Rozměr pro VESA držák: 300 x 200
Rozměry (V x Š x H): 683 mm (V), 1 070 mm (Š), 209 mm (H)
Standardy HDR: HDR10+, HDR10
Stav zboží: Nový
Stereo reproduktory: Ano
Technologie synchronizace: AMD FreeSync Premium Pro
Typ displeje: OLED
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 64,7 W
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Uhlopříčka v ": 48"
Smart TV: Ano
Uhlopříčka v cm: 122 cm
Rozlišení displeje zařízení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rovný: Ano
Počet USB-A: 2x
TV tuner: Pozemní DVB-T2 HEVC
Prohnutý: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI): eARC
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 620 mm (V) x 1 069 mm (Š) x 40 mm (H)
Typická spotřeba (W)_indiv1: 64
Typická spotřeba (W)_indiv2: 7 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 144 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 48"
Počet USB-A_indiv1: 2x
TV tuner_indiv1: Pozemní DVB-T2 HEVC
Prohnutý_indiv1: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI)_indiv1: eARC
Rok vydání televize_indiv1: 2025
Aplikace a služby_indiv1: Amazon Prime
Aplikace a služby_indiv2: Apple Music
Aplikace a služby_indiv3: Apple TV
Aplikace a služby_indiv4: Deezer
Aplikace a služby_indiv5: Disney+
Aplikace a služby_indiv6: HBO Max
Aplikace a služby_indiv7: Kuki
Aplikace a služby_indiv8: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv9: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv10: Magio
Aplikace a služby_indiv11: Netflix
Aplikace a služby_indiv12: Prima+
Aplikace a služby_indiv13: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv14: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv15: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv16: Spotify
Aplikace a služby_indiv17: Youtube
Aplikace a služby_indiv18: OnePlay
Aplikace a služby_indiv19: Xbox Game Pass
Chytré funkce_indiv1: ECO mode
Chytré funkce_indiv2: HbbTV
Chytré funkce_indiv3: Ovládání gesty
Chytré funkce_indiv4: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv5: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv6: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 620 mm (V) x 1 069 mm (Š) x 40 mm (H)