Samsung OLED smart TV QE55S90F 55"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 266028
B5BF000J01 1000 1000
Barva: Černá
Funkce: Herní režim
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: G
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 9 kg, 15
Montáž na zeď: Ano
Operační systém: Tizen
Počet HDMI: 4x
Rozměr pro VESA držák: 300 x 200
Rozměry (V x Š x H): 265 mm (H), 773 mm (V), 1 225 mm (Š)
Standardy HDR: HDR10+, HDR10
Stav zboží: Nový
Stereo reproduktory: Ano
Technologie synchronizace: AMD FreeSync Premium Pro
Typ displeje: OLED
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 80 W
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Uhlopříčka v ": 55"
Smart TV: Ano
Uhlopříčka v cm: 138 cm
Rozlišení displeje zařízení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rovný: Ano
Počet USB-A: 2x
TV tuner: Pozemní DVB-T2 HEVC
Prohnutý: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI): eARC
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 708 mm (V) x 1 225 mm (Š) x 40 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 80 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 144 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 55"
Počet USB-A_indiv1: 2x
TV tuner_indiv1: Pozemní DVB-T2 HEVC
Prohnutý_indiv1: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI)_indiv1: eARC
Rok vydání televize_indiv1: 2025
Aplikace a služby_indiv1: Amazon Prime
Aplikace a služby_indiv2: Youtube
Aplikace a služby_indiv3: Netflix
Aplikace a služby_indiv4: OnePlay
Aplikace a služby_indiv5: Apple Music
Aplikace a služby_indiv6: Apple TV
Aplikace a služby_indiv7: Xbox Game Pass
Aplikace a služby_indiv8: Deezer
Aplikace a služby_indiv9: Disney+
Aplikace a služby_indiv10: HBO Max
Aplikace a služby_indiv11: Kuki
Aplikace a služby_indiv12: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv13: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv14: Magio
Aplikace a služby_indiv15: Prima+
Aplikace a služby_indiv16: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv17: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv18: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv19: Spotify
Chytré funkce_indiv1: HbbTV
Chytré funkce_indiv2: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv3: ECO mode
Chytré funkce_indiv4: Ovládání gesty
Chytré funkce_indiv5: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv6: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 708 mm (V) x 1 225 mm (Š) x 40 mm (H)