Samsung OLED smart TV QE65S85F 65"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 266023
56BF000J01 1000 1000
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: F
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 8 kg, 17
Počet HDMI: 4x
Rozměr pro VESA držák: 300 x 200
Rozměry (V x Š x H): 1 447 mm (Š), 898 mm (V), 263 mm (H)
Stereo reproduktory: Ano
Technologie synchronizace: AMD FreeSync Premium Pro
Typ displeje: OLED
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 98 W
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Uhlopříčka v ": 65"
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 830 mm (V) x 1 447 mm (Š) x 34 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 98 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 120 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 65"
Chytré funkce_indiv6: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 830 mm (V) x 1 447 mm (Š) x 34 mm (H)