Samsung OLED smart TV QE65S90F 65"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 266029
55BF000J01 1000 1000
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: F
HDR (High Dynamic Range): Ano
Hmotnost (kg): 4 kg, 20
Počet HDMI: 4x
Rozměr pro VESA držák: 300 x 200
Rozměry (V x Š x H): 265 mm (H), 896 mm (V), 1 444 mm (Š)
Stereo reproduktory: Ano
Technologie synchronizace: AMD FreeSync Premium Pro
Typ displeje: OLED
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 89 W
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Uhlopříčka v ": 65"
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 831 mm (V) x 1 444 mm (Š) x 40 mm (H)
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 89 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 144 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 65"
Chytré funkce_indiv6: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 831 mm (V) x 1 444 mm (Š) x 40 mm (H)