Samsung The Frame QE43LS03F QLED smart TV 43"
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
Kód: 265844
Z2BE000P01 1000 1000
Barva: Černá
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, AirPlay 2, DLNA, Párování s mobilním telefonem
Drátová připojení: RJ-45 (Ethernet), HDMI, USB 2.0 A, HDMI 2.1
Energetická třída: G
Hmotnost (kg): 9 kg, 8
Montáž na zeď: Ano
Operační systém: Tizen
Počet HDMI: 4x
Rozměr pro VESA držák: 200x200
Rozměry (V x Š x H): 197 mm (H), 592 mm (V), 966 mm (Š)
Standardy HDR: HDR10+, HDR10
Stav zboží: Nový
Stereo reproduktory: Ano
Technologie synchronizace: AMD FreeSync
Typ displeje: QLED
Typ nabíjecího konektoru: AC/DC
Základní barva: Černá
Typická spotřeba (W): 52 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Uhlopříčka v ": 43"
Smart TV: Ano
Uhlopříčka v cm: 109 cm
Rozlišení displeje zařízení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rovný: Ano
Počet USB-A: 2x
TV tuner: Pozemní DVB-T2 HEVC
Prohnutý: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI): eARC
Rok vydání televize: 2025
Rozměry bez podstavce (V x Š x H): 558 mm (V) x 966 mm (Š) x 25 mm (H)
Počet USB-C: 1x
Typ připojení: Bluetooth
Typická spotřeba (W)_indiv1: 52 W
Obnovovací frekvence_indiv1: 60 Hz
Uhlopříčka v "_indiv1: 43"
Počet USB-A_indiv1: 2x
TV tuner_indiv1: Pozemní DVB-T2 HEVC
Prohnutý_indiv1: Ne
Zpětný přenos zvuku (HDMI)_indiv1: eARC
Rok vydání televize_indiv1: 2025
Aplikace a služby_indiv1: Amazon Prime
Aplikace a služby_indiv2: Youtube
Aplikace a služby_indiv3: Netflix
Aplikace a služby_indiv4: OnePlay
Aplikace a služby_indiv5: Apple Music
Aplikace a služby_indiv6: Apple TV
Aplikace a služby_indiv7: Xbox Game Pass
Aplikace a služby_indiv8: Deezer
Aplikace a služby_indiv9: Disney+
Aplikace a služby_indiv10: HBO Max
Aplikace a služby_indiv11: Kuki
Aplikace a služby_indiv12: Lepší TV
Aplikace a služby_indiv13: Magenta TV
Aplikace a služby_indiv14: Magio
Aplikace a služby_indiv15: Prima+
Aplikace a služby_indiv16: Skylink Live TV
Aplikace a služby_indiv17: SkyShowtime
Aplikace a služby_indiv18: Sledovani TV
Aplikace a služby_indiv19: Spotify
Chytré funkce_indiv1: HbbTV
Chytré funkce_indiv2: Ovládání hlasem
Chytré funkce_indiv3: ECO mode
Chytré funkce_indiv4: Ovládání gesty
Chytré funkce_indiv5: Přehrávání 360° videa
Chytré funkce_indiv6: Webový prohlížeč
Rozměry bez podstavce (V x Š x H)_indiv1: 558 mm (V) x 966 mm (Š) x 25 mm (H)