Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 766907026931 |
| Barva: | Černá |
| Barevná hloubka: | 8 bit |
| Drátová připojení: | HDMI, VGA |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost (kg): | 5 kg, 2 |
| Jas displeje: | 250 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Počet HDMI: | 1x |
| Podporované barvy (mil.): | 16, 7 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozměr pro VESA držák: | 75 x 75 |
| Rozměry (V x Š x H): | 189 mm (H), 382 mm (V), 495 mm (Š) |
| Rozteč bodů: | 0, 249 mm |
| Statický kontrast (:1): | 4000:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | VA |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 20 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení: | 22" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 20 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 22" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



