Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6902176121272 |
| Modelová řada: | ZTE Blade A75 5G |
| Barva: | Zelená |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS |
| Čipová sada: | Unisoc T820 |
| Dotykový displej: | Ano |
| Hmotnost (g): | 190 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 2 GHz |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Operační systém: | Android |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (H), 164 mm (V), 75 mm (Š) |
| Slot na paměťové karty: | Ne |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Verze Wi-Fi: | 5 |
| WiFi standard: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Základní barva: | Zelená |
| Velikost displeje zařízení: | 6,6" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1612 x 720 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 6" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1612 x 720 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



