Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6902176113932 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS |
| Čipová sada: | Unisoc T760 |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Hmotnost (g): | 205 g |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 2 GHz |
| Nejrychlejší datová síť: | 5G |
| Operační systém: | Android |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 50 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 6 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (H), 164 mm (V), 75 mm (Š) |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Velikost RAM: | 6 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | ZTE |
| Velikost displeje zařízení: | 6,6" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1612 x 720 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 6" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1612 x 720 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



