Acer Predator Helios Neo 18 AI (NH.QVFEC.004) RTX 5060 černý
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Acer Predator Helios Neo 18 AI (NH.QVFEC.004) RTX 5060 černý
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711474542335 |
| Modelová řada: | Acer Predator Helios Neo 18 AI |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Boost frekvence procesoru: | 5, 4 GHz |
| Cache procesoru: | 40 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | 3, 5 mm, USB-C, USB-A, RJ-45 (Ethernet), Thunderbolt 4, HDMI 2.1 |
| Frekvence paměti RAM: | 6400 MHz |
| Generace procesoru (Intel): | Intel Core Ultra Series 2 (Arrow Lake) |
| Grafická karta: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Hmotnost (kg): | 3 kg, 3 |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 90 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1000 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 7 GHz |
| Maximální grafický příkon (TGP): | 115 W |
| Maximální jas displeje: | 500 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 240 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 275HX |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Paměť grafické karty (MB): | 8192 MB |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| Počet Thunderbolt: | 1 |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 1 |
| Počet USB 3.1/3.2 Gen 2 Type-A: | 2 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Procesor: | Intel Core Ultra 9 |
| Rozlišení webkamery: | Full HD 1920 x 1080p |
| Rozměry (V x Š x H): | 404 mm (Š), 29 mm (V), 312 mm (H) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ grafické karty: | Dedikovaná |
| Typ grafické paměti: | GDDR7 |
| Typ paměti RAM: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Velikost RAM: | 32 GB |
| Velikost úložiště: | 1000 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Výbava: | Mikrofon, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 6E |
| Základní barva: | Černá |
| Copilot+: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 18" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1600 |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Copilot+_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 18" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1600 |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



