Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8595181127858 |
| Barva: | Bílá |
| Dle užití: | Dual SIM, Pro seniory |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | microUSB |
| Fotoaparát: | Ne |
| Handsfree: | Ano |
| Hmotnost (g): | 73 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 800 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Obsah balení: | nabíječka |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ne |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 122 mm (V), 55 mm (Š) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | TFT |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Základní barva: | Bílá |
| Značka: | Alcatel |
| Velikost displeje zařízení: | 1,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 160 x 128 |
| Typ připojení: | 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 1 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 160 x 128 |
| Typ připojení_indiv1: | 3 |
| Typ připojení_indiv2: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



