Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8595181192405 |
| Barva: | Bílá |
| Bezdrátová připojení: | Bluetooth |
| Dle užití: | Pro seniory |
| Doba hovoru (h): | 6 h |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | microUSB, 3, 5 mm |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Handsfree: | Ano |
| Hmotnost (g): | 85 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ne |
| Jemnost displeje (PPI): | 131 PPI |
| Kapacita baterie: | 900 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Multimediální výbava: | Přehrávač hudebních souborů |
| Největší paměťová karta: | 512 GB |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Obsah balení: | nabíječka |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Paměť kontaktů v telefonu: | 500 |
| Paměť na SMS: | 100 |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Pohotovostí režim (h): | 336 h |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 0, 3 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 13 mm (H), 122 mm (V), 59 mm (Š) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| SOS tlačítko: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | TFT |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Typ SIM karty (2): | microSIM (střední velikost) |
| Základní barva: | Bílá |
| Značka: | Aligator |
| Velikost displeje zařízení: | 2,2" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 220 x 176 |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 2" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 220 x 176 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



