Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8596426102265 |
| Barva: | Červená |
| Dle užití: | Dual SIM, Pro seniory |
| Doba hovoru (h): | 4, 5 h |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Handsfree: | Ano |
| Hmotnost (g): | 75 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ano |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Multimediální výbava: | Přehrávač hudebních souborů |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 512 GB |
| Obsah balení: | nabíječka |
| Paměť kontaktů v telefonu: | 2000 |
| Paměť na SMS: | 200 |
| Paměťová karta: | microSD |
| Pásma LTE: | 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 1700 MHz, 2300 MHz, 2500 MHz, 850 MHz |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Pohotovostí režim (h): | 168 h |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 112 mm (V), 54 mm (Š) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| SOS tlačítko: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | TFT |
| Základní barva: | Červená |
| Značka: | Aligator |
| Velikost displeje zařízení: | 1,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 160 x 128 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 1 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 160 x 128 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



