Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8596426110901 |
| Modelová řada: | ALIGATOR A770 |
| Barva: | Černá |
| Dle užití: | Dual SIM, Pro seniory |
| Dotykový displej: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Hmotnost (g): | 106 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ne |
| Kapacita baterie: | 1700 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | Plast + Kov |
| Multimediální výbava: | Přehrávač hudebních souborů |
| Největší paměťová karta: | 256 GB |
| Paměť kontaktů v telefonu: | 400 |
| Paměť na SMS: | 50 |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Pohotovostí režim (h): | 336 h |
| Rozměry (V x Š x H): | 14 mm (H), 61 mm (Š), 128 mm (V) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| SOS tlačítko: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | TFT |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM (nejmenší velikost) |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Aligator |
| Velikost displeje zařízení: | 2,2" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 220 x 176 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 2" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 220 x 176 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



