Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8595181198117 |
| Barva: | Antracitová |
| Dle užití: | Dual SIM, Pro seniory |
| Doba hovoru (h): | 3 h |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | microUSB |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Handsfree: | Ano |
| Hmotnost (g): | 115 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ne |
| Jemnost displeje (PPI): | 164 PPI |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Multimediální výbava: | Přehrávač hudebních souborů, Podpora MMS (obrázkové zprávy) |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Notifikační LED dioda: | Ne |
| Obsah balení: | nabíječka |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Paměť kontaktů v telefonu: | 1000 |
| Paměť na SMS: | 1000 |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Pohotovostí režim (h): | 144 h |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 2 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 11 mm (H), 64 mm (Š), 152 mm (V) |
| Senzory: | Krokoměr |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| SOS tlačítko: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | TFT |
| Typ SIM karty (1): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Typ SIM karty (2): | miniSIM (velká/klasická velikost) |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Aligator |
| Velikost displeje zařízení: | 3,5" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 480 x 320 |
| Typ připojení: | Bluetooth, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 3 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 480 x 320 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



