Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8596426109769 |
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, GPS, Galileo |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | SC9863A |
| Dle užití: | Dual SIM |
| Dotykový displej: | Ano |
| Elektronická stabilizace obrazu: | Ne |
| FM rádio: | Ano |
| Fotoaparát: | Ano |
| Hmotnost (g): | 613 g |
| Hybridní slot DualSIM: | Ne |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1, 6 GHz |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 512 GB |
| Operační systém: | Android |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 2 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 13 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 10 mm (H), 77 mm (Š), 166 mm (V) |
| Senzory: | Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ SIM karty (1): | nanoSIM |
| Typ SIM karty (2): | nanoSIM |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Velikost úložiště: | 64 GB |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 14 |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | Aligator |
| Velikost displeje zařízení: | 6,6" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1600 x 720 |
| Typ připojení: | Bluetooth, 3,5 mm, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 6 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 6" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1600 x 720 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
| Typ připojení_indiv4: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



