Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 4038986183093 |
| Barva: | Černá |
| Barevná hloubka: | 8 bit |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort, USB Hub, HDMI 2.0 |
| Energetická třída: | F |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6, 92 kg |
| Jas displeje: | 300 cd/m2 |
| Materiál konstrukce: | Plast + Kov |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 260 Hz |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ne |
| Obsah balení: | DisplayPort kabel, HDMI kabel |
| Odezva displeje: | 4 ms |
| Pivot: | Ne |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 0 |
| Podporované barvy (mil.): | 16, 7 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Reproduktor: | Ne |
| Rozměr pro VESA držák: | 100x100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 265 mm (V), 524 mm (Š), 709 mm (H) |
| Standardy HDR: | HDR10 |
| Statický kontrast (:1): | 3500:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync, Adaptive Sync |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | VA |
| Typ záruky: | Pick-up & Exchange |
| VESA DisplayHDR™: | Ano |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Základní barva: | Černá |
| Typ konstrukce displeje: | Prohnutý |
| Otočný: | Ne |
| Velikost displeje zařízení: | 32" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typická spotřeba (W): | 25 W |
| Maximální výkon Power Delivery: | 0 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Prohnutý |
| Otočný_indiv1: | Ne |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 32" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 25 W |
| Maximální výkon Power Delivery_indiv1: | 0 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



