Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4038986642606 |
| Barva: | Černá |
| Drátová připojení: | HDMI |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost (kg): | 5 kg, 3 |
| Jas displeje: | 300 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 180 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Standardy HDR: | HDR10 |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | Adaptive Sync |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | IPS |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 27 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 27 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1440 (QHD) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



