Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 195950713183 |
| Modelová řada: | Apple MacBook Pro M5 |
| Barva: | Stříbrná |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Drátová připojení: | HDMI, Thunderbolt 5 |
| Hmotnost (kg): | 2, 14 kg |
| Jazyk klávesnice: | Čeština |
| Jemnost displeje (PPI): | 254 PPI |
| Kapacita baterie (Wh): | 100 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1000 GB |
| Materiál konstrukce: | Celokovová |
| Maximální jas displeje: | 1600 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Operační systém: | macOS |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader GPU: | 20x |
| Počet jader procesoru: | 18 |
| Počet Thunderbolt: | 3 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 3 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Standardní sklo |
| Procesor: | Apple M5 Pro |
| Rozlišení displeje: | 3456 x 2234 |
| Rozlišení webkamery: | Full HD 1920 x 1080p |
| Rozměry (V x Š x H): | 17 mm (V), 356 mm (Š), 248 mm (H) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | Čtečka otisku prstů |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Typ displeje: | Liquid Retina XDR |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Velikost displeje: | 2", 16 |
| Velikost RAM: | 48 GB |
| Velikost úložiště: | 1000 GB |
| Verze Bluetooth: | 6 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 7 |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Mikrofon: | Ano |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, 3,5 mm |
| Model: | MacBook Pro 16" M5 Pro |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
| Model_indiv1: | MacBook Pro 16" M5 Pro |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



