Apple Watch 49/44/45/46mm námořnicky modré prodloužení oceánského řemínku s černým titanem
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Apple Watch 49/44/45/46mm námořnicky modré prodloužení oceánského řemínku s černým titanem
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 195949774461 |
| Materiál: | Fluoroelastomer |
| Barva: | Námořně modrá |
| Max. obvod řemínku: | 250 mm |
| Min. obvod řemínku: | 130 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost řemínku: | 49/46/45/44mm |
| Základní barva: | Modrá |
| Barva přezky: | Černý titan |
| Barva přezky_indiv1: | Černý titan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



