Apple Watch 49/46/45/44mm tmavě šedý provlékací sportovní řemínek XL
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Apple Watch 49/46/45/44mm tmavě šedý provlékací sportovní řemínek XL
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 195950533484 |
| Materiál: | Nylon/polyester/elastan |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Max. obvod řemínku: | 245 mm |
| Min. obvod řemínku: | 170 mm |
| Stav zboží: | Nový |
| Velikost: | XL |
| Velikost řemínku: | 49/46/45/44mm |
| Základní barva: | Šedá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



