Apple Watch Series 11 Cellular (42mm) Zlatý titan se zlatým milánským tahem
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Apple Watch Series 11 Cellular (42mm) Zlatý titan se zlatým milánským tahem
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky Apple Watch |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 195950629699 |
| Modelová řada: | Apple Watch Series 11 |
| Materiál: | Titan |
| Barva: | Zlatá |
| Barva řemínku: | Zlatá |
| Funkce: | Ovládání hudby, Budík, Fitness, Notifikace, Volání, Měření spánku |
| 3D Touch displej: | Ano |
| Aktualizace OS: | Ano |
| Always-on Display: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo, QZSS, BeiDou |
| Běžná výdrž (dnů): | 1 dnů |
| Čipová sada: | Apple S10 |
| Dotykový displej: | Ano |
| Funkce aplikace: | Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace |
| Hmotnost (g): | 6 g, 34 |
| Materiál řemínku: | Nerezová ocel |
| Maximální jas displeje: | 2000 nitů |
| Obsah balení: | Magnetický nabíjecí kabel |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, IP6X |
| Operační systém: | Watch OS |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 2 |
| Podporovaný OS: | iOS |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi + Cellular |
| Reproduktor: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 374 x 446 |
| Rozměry (V x Š x H): | 10 mm (H), 42 mm (V), 36 mm (Š) |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Kontinuální měření tepu, Měření tepu, Krokoměr, Barometr, Měření EKG, Měření VO2 max, Měření SpO2 |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | OLED Retina |
| Typ SIM karty (1): | eSIM |
| Typ skla displeje: | Ion-X |
| Velikost hodinek: | 42 mm |
| Velikost úložiště: | 64 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Základní barva: | Zlatá |
| Mikrofon: | Ano |
| Wi-Fi + Cellular: | Ano |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Wi-Fi + Cellular_indiv1: | Ano |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



