ASUS Expertbook B5 (B5605CCA-MBC516512) šedý (+3 roky Premium Care)
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
ASUS Expertbook B5 (B5605CCA-MBC516512) šedý (+3 roky Premium Care)
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 4711636288613 |
| Modelová řada: | ASUS ExpertBook B5 |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 4, 9 GHz |
| Cache procesoru: | 18 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | RJ-45 (Ethernet), HDMI, Thunderbolt 4 |
| Grafická karta: | Intel Arc Graphics |
| Hmotnost (kg): | 1, 7 kg |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 63 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 512 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1, 7 GHz |
| Maximální jas displeje: | 300 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 225H |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 14 |
| Počet Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB 3.1/3.2 Gen 2 Type-A: | 2 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 |
| Rozlišení webkamery: | Full HD 1920 x 1080p |
| Rozměry (V x Š x H): | 18 mm (V), 254 mm (H), 358 mm (Š) |
| Senzory: | Čtečka otisku prstů |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ grafické karty: | Integrovaná |
| Typ paměti RAM: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Velikost RAM: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 512 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 6E |
| Základní barva: | Šedá |
| Copilot+: | Ne |
| Velikost displeje zařízení: | 16" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, USB-A |
| Copilot+_indiv1: | Ne |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 16" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1920 x 1200 (Full HD+) |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
| Typ připojení_indiv3: | USB-A |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



