Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 4718017853200 |
| Barva: | Černá |
| Barevná hloubka: | 10 bit |
| Barevná škála: | sRGB (100%) |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort, USB Hub, HDMI 2.0 |
| Dynamický kontrast (:1): | 100000000:1 |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6 kg, 8 |
| Jas displeje: | 350 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Odezva displeje: | 5 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet HDMI: | 2x |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 4 |
| Podporované barvy (mil.): | 1070 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Reproduktor: | Ano |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 228 mm (H), 614 mm (Š), 524 mm (V) |
| Rozteč bodů: | 0, 155 mm |
| Statický kontrast (:1): | 1000:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Typ rychlonabíjení: | Power Delivery |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction, Obraz v obraze (PIP/PBP) |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Maximální výkon Power Delivery: | 65 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Otočný: | Ano |
| Typ připojení: | USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Maximální výkon Power Delivery_indiv1: | 65 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Otočný_indiv1: | Ano |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



