Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711636157674 |
| Barva: | Černá |
| Barevná škála: | 1, 07B 10bit |
| Drátová připojení: | 3, 5 mm, USB-A, HDMI, DisplayPort, USB Hub, HDMI 2.1 |
| Energetická třída: | F |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6 kg, 6 |
| Jas displeje: | 1300 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 240 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Odezva displeje: | 0, 03 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 2 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 63 mm (H), 605 mm (Š), 368 mm (V) |
| Standardy HDR: | HDR10 |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC, Adaptive Sync |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | WOLED |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| VESA DisplayHDR™: | True Black 400 |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 25 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Otočný: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 26,5" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 25 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Otočný_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 26 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1440 (QHD) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



