Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711636007139 |
| Barva: | Černá |
| Barevná škála: | 1, 07B 10bit |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort, USB Hub, HDMI 2.1 |
| Energetická třída: | G |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 3 kg, 7 |
| Jas displeje: | 1300 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 165 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Odezva displeje: | 0, 03 ms |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 2x |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 3 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 430 mm (V), 71 mm (H), 714 mm (Š) |
| Standardy HDR: | HDR10 |
| Stav zboží: | Nový |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | WOLED |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| VESA DisplayHDR™: | True Black 400 |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 44 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Dual-Mode rozlišení: | 4K/FHD |
| Otočný: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 31,5" |
| Dual-Mode frekvence: | 165Hz/330Hz |
| Maximální výkon Power Delivery: | 15 W |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Dual-Mode: | Ano |
| Typ připojení: | USB-C, USB-A, 3,5 mm |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 44 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Dual-Mode rozlišení_indiv1: | 4K/FHD |
| Otočný_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 31 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 5" |
| Dual-Mode frekvence_indiv1: | 165Hz/330Hz |
| Maximální výkon Power Delivery_indiv1: | 15 W |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Dual-Mode_indiv1: | Ano |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | USB-A |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



