Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711387447345 |
| Barva: | Černá |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort |
| HDR (High Dynamic Range): | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6, 57 kg |
| Jas displeje: | 400 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 160 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Odezva displeje: | 1 ms |
| Pivot: | Ano |
| Počet DisplayPortů: | 1x DP |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 1 |
| Podporované barvy (mil.): | 1073 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Rozměr pro VESA držák: | 100 x 100 |
| Rozměry (V x Š x H): | 219 mm (H), 615 mm (Š), 513 mm (V) |
| Standardy HDR: | HDR10 |
| Statický kontrast (:1): | 1000:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ne |
| Technologie synchronizace: | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | IPS |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| VESA DisplayHDR™: | 400 |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Černá |
| Typická spotřeba (W): | 26 W |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Otočný: | Ano |
| Typ připojení: | USB-C, 3,5 mm |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 26 W |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Otočný_indiv1: | Ano |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



