Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711636262354 |
| Modelová řada: | ASUS ROG Zephyrus G16 |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Boost frekvence procesoru: | 5, 4 GHz |
| Cache procesoru: | 24 MB |
| Dotykový displej: | Ne |
| Drátová připojení: | HDMI, HDMI 2.1 |
| Grafická karta: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Hmotnost (kg): | 9 kg, 1 |
| Jazyk klávesnice: | Čeština / Slovenština |
| Kapacita baterie (Wh): | 90 Wh |
| Kapacita SSD (GB): | 1024 GB |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 2, 9 GHz |
| Maximální jas displeje: | 500 nitů |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 240 Hz |
| Modelové označení procesoru: | 285H |
| Operační systém: | Bez operačního systému |
| Paměť grafické karty (MB): | 16384 MB |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Povrch displeje: | Lesklý |
| Procesor: | Intel Core Ultra 9 |
| Rozlišení webkamery: | Full HD 1920 x 1080p |
| Rozměry (V x Š x H): | 354 mm (Š), 246 mm (H), 15 mm (V) |
| Stav zboží: | Nový |
| TPM 2.0: | Ano |
| Třída zařízení: | Herní |
| Typ displeje: | OLED |
| Typ grafické karty: | Dedikovaná |
| Typ paměti RAM: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 PCIe/NVMe |
| Velikost RAM: | 64 GB |
| Velikost úložiště: | 1024 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.4 |
| Výbava: | Podsvícená klávesnice |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi standard: | Wi-Fi 7 |
| Základní barva: | Šedá |
| Velikost displeje zařízení: | 16" |
| Mikrofon: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1600 |
| Typ konstrukce: | Standardní |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 16" |
| Mikrofon_indiv1: | Ano |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1600 |
| Typ konstrukce_indiv1: | Standardní |
| Typ úložiska_indiv1: | SSD |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



