Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6931548323044 |
| Modelová řada: | Blackview Active 5 |
| Barva: | Černá |
| Aktualizace OS: | Ano |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi, NFC, GPS, Glonass, Galileo, BeiDou |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | Unisoc T615 |
| Dle užití: | Odolné |
| Hmotnost (g): | 510 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 179 PPI |
| Kapacita baterie: | 6600 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1, 8 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 18 W |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Nejrychlejší datová síť: | LTE (4G) |
| Největší paměťová karta: | 2 000 GB |
| Obsah balení: | USB kabel |
| Odolnost: | Voděodolnost, Prachotěsnost, Nárazuvzdornost |
| Operační systém: | Android |
| OTG/USB host: | Ano |
| Paměťová karta: | microSD |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Poměr stran: | 5:3 |
| Přední videokamera: | Ano |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi + Cellular síť |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 16 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 13 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 12 mm (H), 219 mm (V), 132 mm (Š) |
| Rychlonabíjení: | Ano |
| Senzory: | G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Senzor přiblížení, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Stereo reproduktory: | Ano |
| Typ displeje: | IPS |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 15 |
| Verze Wi-Fi: | 5 |
| WiFi standard: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac |
| Základní barva: | Černá |
| Velikost displeje zařízení: | 8,68" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1340 x 800 |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 8 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 68" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1340 x 800 |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
| Typ připojení_indiv2: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



