Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6931548321514 |
| Modelová řada: | Tab A6 Pro Kids |
| Barva: | Modrá |
| Bezdrátová připojení: | Wi-Fi |
| Čipová sada: | Allwinner A523 |
| Dotykový displej: | Ano |
| Energetická třída: | D |
| Hmotnost (g): | 546 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 149 PPI |
| Kapacita baterie: | 5100 mAh |
| Konstrukce: | Dotykový |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 1, 8 GHz |
| Max. příkon drátového nabíjení (W): | 10 W |
| Největší paměťová karta: | 1 000 GB |
| Operační systém: | Android |
| OTG/USB host: | Ano |
| Paměťová karta: | microSD |
| Pásma WiFi: | 2, 4GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Připojení k internetu: | Wi-Fi |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 8 MPx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 9 mm (H), 243 mm (V), 162 mm (Š) |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Typ displeje: | IPS |
| Velikost RAM: | 4 GB |
| Velikost úložiště: | 128 GB |
| Verze OS (při uvedení na trh): | Android 14 |
| Základní barva: | Modrá |
| Značka: | Blackview |
| Velikost displeje zařízení: | 10,1" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 1280 x 800 |
| Wi-Fi síť: | Ano |
| Pásma Wi-Fi: | 5GHz |
| Typ připojení: | Bluetooth |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 10 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 1" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 1280 x 800 |
| Wi-Fi síť_indiv1: | Ano |
| Pásma Wi-Fi_indiv1: | 5GHz |
| Typ připojení_indiv1: | Bluetooth |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



