Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8595097778014 |
| Modelová řada: | CPA Halo 28 |
| Barva: | Černá |
| Blesk: | Ano |
| Čipová sada: | MediaTek MT6261 |
| Dotykový displej: | False |
| FM rádio: | Ano |
| Hmotnost (g): | 90 g |
| Jemnost displeje (PPI): | 167 PPI |
| Kapacita baterie: | 900 mAh |
| Konstrukce: | Klasický |
| Materiál konstrukce: | plast |
| Největší paměťová karta: | 32 GB |
| Operační systém: | Ostatní |
| Paměťová karta: | microSD |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 1 |
| Počet SIM karet: | 1 |
| Rozlišení hlavního objektivu: | 0, 3 MPx |
| Rozměry (V x Š x H): | 13 mm (H), 58 mm (Š), 136 mm (V) |
| Slot na SIM kartu: | Ano |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Tlačítkové |
| Typ displeje: | TFT |
| Typ SIM karty (1): | microSIM (střední velikost) |
| Základní barva: | Černá |
| Značka: | CPA |
| Velikost displeje zařízení: | 2,8" |
| Rozlišení displeje zařízení: | 320 x 240 |
| Typ připojení: | USB-C, 3,5 mm |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 2 |
| Velikost displeje zařízení_indiv2: | 8" |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 320 x 240 |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | 3 |
| Typ připojení_indiv3: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



