Detailní popis produktu
Materiál - polyuretan
Polyuretan je moderní materiál, který je oblíbený pro svou odolnost a schopnost napodobit vzhled kůže. Jeho všestrannost z něj činí zajímavou volbu pro různé styly a outfitové kombinace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní kabelky |
|---|---|
| EAN: | 7625826135847 |
| Materiál: | polyuretan |
| gender: | woman |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 21 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Šířka: | 52 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



