Detailní popis produktu
Materiál - syntetika
Syntetické materiály nabízejí odolnost a výkon. Jsou ideální pro sportovní a aktivní styl. Tyto materiály odvádějí vlhkost od těla, což znamená, že můžete zůstat suchí a komfortní i při intenzivním pohybu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody kabelky |
|---|---|
| EAN: | 8432682274295 |
| Typ zapínání: | magnet, zip |
| Materiál: | syntetika |
| Velikost kabelky / tašky: | M – vejde se formát A5 |
| gender: | woman |
| Barva: | béžová, černá |
| Hloubka: | 2 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Šířka: | 28 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



