Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 5397184821442 |
| Barva: | Stříbrná |
| Barevná hloubka: | 8 bit |
| Barevná škála: | 100 % sRGB, 100 % BT.709, 98% P3, 98 % DCI-P3 |
| Drátová připojení: | HDMI, DisplayPort |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost (kg): | 4 kg, 9 |
| Jas displeje: | 350 cd/m2 |
| Maximální obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Montáž na zeď: | Ano |
| Nabíjení přes USB-C PD: | Ano |
| Obsah balení: | USB kabel, DisplayPort kabel, Napájecí kabel |
| Odezva displeje: | 8 ms |
| Počet DisplayPortů: | 2x DP |
| Počet HDMI: | 1x |
| Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: | 3 |
| Počet USB 3.1/3.2 Type-C: | 2 |
| Podporované barvy (mil.): | 1070 |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Rozměry (V x Š x H): | 353 mm (V), 612 mm (Š), 50 mm (H) |
| Rozteč bodů: | 0, 2331 mm |
| Statický kontrast (:1): | 2000:1 |
| Stav zboží: | Nový |
| Třída zařízení: | Firemní |
| Typ displeje: | IPS |
| Úhel horizontálního pohledu [°]: | 178° |
| Úhel vertikálního pohledu [°]: | 178° |
| Výbava monitoru: | Flicker reduction, Blue light reduction |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Základní barva: | Stříbrná |
| Typická spotřeba (W): | 23,9 W |
| Typ konstrukce displeje: | Rovný |
| Otočný: | Ano |
| Velikost displeje zařízení: | 27" |
| Maximální výkon Power Delivery: | 15 W |
| Rozlišení displeje zařízení: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ připojení: | USB-C, USB-A, 3,5 mm |
| Typická spotřeba (W)_indiv1: | 23 |
| Typická spotřeba (W)_indiv2: | 9 W |
| Typ konstrukce displeje_indiv1: | Rovný |
| Otočný_indiv1: | Ano |
| Velikost displeje zařízení_indiv1: | 27" |
| Maximální výkon Power Delivery_indiv1: | 15 W |
| Rozlišení displeje zařízení_indiv1: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Typ připojení_indiv1: | USB-C |
| Typ připojení_indiv2: | USB-A |
| Typ připojení_indiv3: | 3 |
| Typ připojení_indiv4: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)



